Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки.

Будь ласка, зверніть увагу, згідно з Розділом II, статті №9 Закону України "Про захист прав споживачів" - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей.

А так же має бути збережено:

  1. повний комплект товару;
  2. цілісність і всі компоненти упаковки: ярлики (наклейки), плівки, пломби, заводське маркування, коробка повинна бути не розірваність і не мати подряпин;
  3. Чек і гарантійний талон.

Тобто ви маєте право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути вами використаний за призначенням. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Якщо товар не працює, то обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку авторизованого виробником сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені.

Обмін або повернення товару здійснюється в нашому офісі, при попередньому узгодженні з Вашим менеджером. Якщо Ви знаходитесь не в Києві, то можете відправити нам товар назад, попередньо повідомивши менеджеру причину повернення і спосіб відправки.

При необхідності перевірки якості товару може бути проведена експертиза, в процесі якої встановлюється факт дотримання умов експлуатації і гарантійних умов, а також встановлення автентичності фактів, викладених в Заяві. Максимальний термін перевірки якості товару відповідно до п.6 ст.8 ЗУ "Про захист прав споживачів" становить 14 днів.

У посилці має бути:

  1. письмову заяву із зазначенням Ваших вимог на ім'я директора магазину;
  2. товар (і всю його комплектацію);
  3. товарний чек;
  4. гарантійний талон;
  5. акт технічного стану товару, виписаний сервісним центром (при необхідності).

Увага! Перед відправкою товару на повернення, обмін або ремонт, обов'язково зв'яжіться з менеджером!

При поверненні грошей за товар розрахунки з покупцем проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються покупцеві в день пред'явлення відповідної вимоги, а в разі неможливості повернення грошей в цей день - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом 7 днів.

Підтвердженням права на безкоштовне гарантійне обслуговування служить чек і заповнений гарантійний талон виробника. У гарантійному талоні обов'язково вказується: модель, серійний номер товару, гарантійний термін і дата продажу. У всіх гарантійних талонах є адреси і телефони авторизованих виробником сервісних центрів.

Товари, що мають гарантійний талон авторизованого сервісного центру обслуговуються в сервісних центрах виробника.

Будь ласка, зберігайте гарантійний талон і товарний чек на протязі всього терміну експлуатації товару.